Tu jesteś:

shadow
Torebki damskie na rok 2018 - trendy
shadow

Torebki damskie na rok 2018 - trendy

Nadchodzące propozycje będą bardzo urozmaicone: w niezliczonych kształtach i rozmiarach, o stylu zarówno eleganckim, jak i młodzieżowym. Z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Multi-Torby
 
Projektanci uwielbiają oryginalne pomysły. Doskonałym przykładem są tak zwane multi-torby. Torby łączy się na kilka różnych sposobów. Czasem mniejsze torby są ukryte w większych modelach o innym kolorze i teksturze. Niekiedy trzy małe torby w malejących rozmiarach i różnych fasonach są ułożone na dużym metalowym pierścieniu. Wyjątkową propozycją jest połączenie małego plecaka z większą torbą na ramię wykonaną z kraciastej kratki.
 
 
Małe torby
 
Miniaturowa torba damska (niektóre przykłady znajdziecie na https://www.brytyjka.pl/torebki-cat-2.html) wygląda jak minimalistyczna wersja niektórych fasonów na 2018 rok o zwykłych rozmiarach – tyle, że w skórzanej odsłonie, na długich łańcuchach i w radosnych kolorach. Mikro-torebki są stylowym dodatkiem, wykonanym z materiałów dobrej jakości.
 
 
Plecaki
 
Wiele dorosłych kobiet czuje się jak wieczne nastolatki. Dla nich właśnie, w trendach na jesień 2018, są dedykowane plecaki w formie torebek. Są znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze od zwykłych fasonów. Jest to jedna z propozycji dla kobiet preferujących sportowy styl.
 
 
Torebki damskie w formie pudełek
 
Każdy widział klasyczne pudełka na lunch. Jednak torebki przypominające pudełko na lunch to zdecydowanie jeden z najbardziej ekscentrycznych trendów na 2018 rok. Torebki w kształcie kwadratu z przyciętym uchwytem są zabawne, ozdobione graficznymi obrazkami i wzorami.
 
 
Kopertówka
 
Kopertówka wizytowa na łańcuszku jest niezmiennym symbolem wyrafinowania. W sezonie 2018 pojawią się skórzane wersje, w odcieniach bieli, ciepłego brązu, ale także wykończone futrem lub efektownymi kamieniami.
 
 
Torby z kolorowymi paskami
 
W 2018 roku zobaczymy torebki ozdobione kolorowymi paskami kontrastującymi z odcieniem bazowego materiału. Szczególnie ciekawe są modele z dużymi paskami wykonanymi z pięknych, plecionych wstążek. Nadają one brązowym, skórzanym torebkom klimat w stylu boho-chic, stanowiącym połączenie hippisowskiej barwy z luzem i oryginalnością bohemy.
 
 
Torebki na łańcuchach
 
Unikatowe łańcuszki w wiktoriańskim stylu rozgrzeją serca wielu kobiet: zarówno te w ciepłych odcieniach skóry z uchwytami wykonanymi z grubych łańcuchów, jak i czarne modele z błyszczącymi metalicznymi elementami oraz paskami w różnych wzorach.

Komentarze

comments powered by Disqus