Tu jesteś:

shadow

Tag: makijaż

Wieczorowy makijaż oczu – jak go zrobić?

Przed Tobą wielkie wyjście, a Ty zastanawiasz się nad tym, jak prawidłowo wykonać makijaż na wieczór? Poznaj rady naszej makijażystki i olśnij wszystkich!


Pomysły na elegancki i subtelny makijaż do pracy

Robiąc make-up do pracy, łatwo przesadzić. Zbyt duża ilość cieni, zbyt gruba kreska na powiece, zbyt intensywny ton szminki i... efekt zbyt jaskrawego makijażu gotowy. Jak zatem wykonać elegancki i dyskretny makijaż do pracy?


Jak prawidłowo malować rzęsy?

Nie cienie na powiekach, nie pomalowane usta, ale właśnie wytuszowane rzęsy stanowią podstawę makijażu. Malujemy je niemal codziennie, ale czy aby na pewno zawsze robimy to umiejętnie?


Makijaż francuski na co dzień i na wieczór

Rodzaj make-upu zwany francuskim często określa się mianem klasycznego. Decydując się na ten typ makijażu rezygnujemy z fantazyjnych kolorów, kresek, cieniowań, na rzecz mocnego zaakcentowania czerwieni ust oraz jedwabistości i jasności...


Makijaż permanentny – co warto o nim wiedzieć?

Dowiedz się, jak wygląda zabieg makijażu permanentnego, jak się do niego przygotować i dla kogo jest najlepszym rozwiązaniem.


Jak optycznie wysmuklić twarz?

Masz kwadratową lub okrągłą buzię i narzekasz, że nie zawsze udaje Ci się przez to wyglądać korzystnie? Są sposoby na optyczne wysmuklenie twarzy. Efekt ten osiągniesz głównie przez dobór odpowiedniego makijażu oraz fryzury.


comments powered by Disqus