Tu jesteś:

  • Start
  • Kategoria: Makijaż i fryzury
shadow

Kategoria: Makijaż i fryzury

Włosy do ramion – najpraktyczniejsza z długości

Włosy krótkie lub długie – dwie skrajności w świecie fryzur, które są bardzo efektowne, ale ich pielęgnacja i codzienne układanie bywają pracochłonne. A między nimi włosy do ramion, czyli cięcie praktyczne i modne. Komu najbardziej w nim...


Udany makijaż permanentny brwi, czyli jaki?

Osoby decydujące się na makijaż permanentny najczęściej podkreślają lub korygują za jego pomocą brwi. Jakie powinny być brwi permanentne? Subtelne czy może wyraźnie podkreślone? Kiedy można uznać zabieg za udany, a efekt za zadowalający?


Makijaż ślubny – garść porad

Chciałabyś samodzielnie wykonać makijaż ślubny? Wbrew pozorom nie jest on wcale taki trudny, trzeba tylko wygospodarować sobie trochę czasu.


4 najbardziej przydatne akcesoria dla fryzjera

Każdy fryzjer zdaje sobie sprawę, jak ważne są takie elementy wyposażenia salonu, jak fotel fryzjerski czy duża konsoleta wisząca przed klientem. W pracowni fryzjerskiej muszą znaleźć się też inne akcesoria, bez których praca fryzjera...


Tajemnicze nazwy w branży perfumeryjnej – co oznaczają?

W niektórych drogeriach i perfumeriach poza zwykłymi flakonikami perfum pojawiają się również mniejsze buteleczki, oznaczone nazwami, takimi jak tester, dekand czy odlewka. Co oznaczają? Czy są tym samym, co tzw. „perfumy nalewane”?


Błyszczyk do ust – jaki wybrać?

Latem i wiosną chętnie zastępujemy szminki lekkimi i bezpretensjonalnymi błyszczykami. Gama kolorystyczna, zapachowa, a nawet smakowa tych kosmetyków do makijażu ust powala różnorodnością, co utrudnia wybór najlepszego. Na co zwrócić...


Wieczorowy makijaż oczu – jak go zrobić?

Przed Tobą wielkie wyjście, a Ty zastanawiasz się nad tym, jak prawidłowo wykonać makijaż na wieczór? Poznaj rady naszej makijażystki i olśnij wszystkich!


Pomysły na elegancki i subtelny makijaż do pracy

Robiąc make-up do pracy, łatwo przesadzić. Zbyt duża ilość cieni, zbyt gruba kreska na powiece, zbyt intensywny ton szminki i... efekt zbyt jaskrawego makijażu gotowy. Jak zatem wykonać elegancki i dyskretny makijaż do pracy?


comments powered by Disqus