Tu jesteś:

  • Start
  • Kategoria: Stylizacje
shadow

Kategoria: Stylizacje

Kiedy warto kupić profesjonalne buty do tańca?

Zawodowi tancerze budzą powszechny podziw i uwielbienie. Obserwując ich skomplikowane figury taneczne, które potrafią przyprawić widzów o zawrót głowy, zadajemy sobie pytanie: jak oni to robią? Jedno jest pewne: z całą pewnością nie...


Ozdobna kolia – czy pasuje każdemu?

Od zwykłego naszyjnika różni się przede wszystkim ułożeniem kamieni szlachetnych lub ich imitacji w bogato zdobiony wzór. Kiedyś noszona tylko na wyjątkowe okazje, dzisiaj stała się również elementem codziennego stroju. Na co zwrócić...


Dżins w stylizacjach na każdą okazję

Cieszy się niesłabnącą popularnością już od XIX wieku. To z pewnością jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, który pasuje niemal do wszystkiego. Podpowiemy Wam, jak nosić dżins w różnych stylizacjach.


Stylizacje w stylu retro – co i jak?

Styl retro, czyli najbardziej klasyczny trend ostatnich sezonów, sprawdzi się bez wyjątku u każdej kobiety - niezależnie od okazji. Poznaj jego wyznaczniki i zainspiruj się!


Modny strój do pracy – pomysły na stylizacje

Moda do pracy? Nie ma w niej miejsca na krzykliwość, ekstrawagancję lub zbytnie eksponowanie walorów figury. Z drugiej strony – stylizacja do pracy wcale nie musi być pozbawiona wyrazu. Jak komponować stroje do pracy?


Jak ubrać się na kolację wigilijną?

Prezenty już gotowe, za to nie masz pojęcia, w czym olśnić rodzinę podczas wigilijnego spotkania? Poznaj podstawowe zasady, jakimi warto się kierować podczas komponowania świątecznej stylizacji!


Wybieramy weselną kreację

Sezon weselny 2015 za pasem. Czas na zestawienie najlepszych weselnych kreacji. Sprawdź, w co się ubrać na wesele, aby wszystkich olśnić swoim wyglądem!


comments powered by Disqus