Tu jesteś:

  • Start
  • Kategoria: Trendy
shadow

Kategoria: Trendy

Najmodniejsze torebki tej wiosny - poznaj je!

Wiosna to pora roku, w której wszystko na nowo rodzi się do życia. Nic dziwnego, że reklamy kuszą nas kolorowymi ofertami, a moda tętni wówczas życiem.


Soczewki kontaktowe - rewolucja podkreślająca styl!

Soczewki kontaktowe nie tylko poprawiają wadę wzroku, ale i kreują styl. A to dzięki temu, że możemy dzięki nim dowolnie zmieniać kolor naszych oczu.


Przegląd najpopularniejszych marek soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe robią furorę na rynku optycznym. Co prawda okularów jeszcze nie wyparły, ale już stały się dla nich mocną konkurencją.


Marki perfum, które zawsze są dobrym wyborem

Chcesz kupić wysokiej jakości perfumy dla siebie lub bliskiej osoby? Niestety nie możesz się zdecydować, co wybrać? Sama nie wiesz, czy wolisz zapach owocowy, kwiatowy czy orientalny?


Gdzie szukać informacji na temat interesujących nas perfum?

Choć internet jest niewątpliwym ułatwieniem we wszelkich poszukiwaniach informacji na temat istotnych dla nas produktów, coraz trudniej wybrać z nich wartościowe i przede wszystkim rzetelne wypowiedzi. Gdzie szukać tych wartych uwagi...


Żakardowe suknie wieczorowe – weselny trend, który sprawdza się cały rok

Żakard to jedna z bardziej niedocenianych tkanin w Polsce. Naszym mamom i babciom kojarzy się z ciężkimi zasłonami, tapicerką mebli a w najlepszym razie – z jesiennymi płaszczami. A szkoda, bo żakardowe sukienki prezentują się wyjątkowo...


Modowe inspiracje z Włoch

Subtelność, komfort, nienaganny styl – to cechy wyróżniające prace włoskich projektantów. Chcesz wprowadzić do swojej garderoby nieco południowych akcentów? Sprawdź, co nosi się obecnie w stolicy mody!


Trendy na wiosnę 2015 w modzie damskiej

Moda dla świadomych swojej indywidualności kobiet nie powinna stanowić wyłącznie bezwzględnego wzorca do naśladowania, ale raczej zbiór wskazówek co do głównych trendów, z których warto czerpać inspirację i twórczo je weryfikować na...


comments powered by Disqus