Tu jesteś:

  • Start
  • Kategoria: Pielęgnacja
shadow

Kategoria: Pielęgnacja

Jak dbać o rzęsy?

Długie, gęste i mocne rzęsy dodają kobiecie uroku. Jak je wzmocnić i nadać im pożądany wygląd?


Zdrowy i bielszy uśmiech to klucz do sukcesu

Szukasz skutecznego sposobu na rozjaśnienie zębów, ale nie chciałabyś rezygnować np. z kawy lub słodyczy? Zastosuj proszek Coco White Mint!


Pozbądź się zmarszczek mimicznych

Bruzdy nosowo-wargowe to jedne z pierwszych zmarszczek, które pojawią się na twarzy. To pionowe wgłębienia rozciągające się od linii nosa po kąciki ust. Zmarszczki mimiczne znacznie postarzają. Na szczęście kosmetyka i medycyna...


Perfumy z wyższej półki

Szukasz dobrej jakości perfum? Poniżej podsuwamy kilka godnych uwagi propozycji.


Jak dbać o rzęsy?

Każda kobieta chciałaby mieć zdrowe, mocne i długie rzęsy. Co można zrobić, aby jak najdłużej zachowały one nieskazitelny wygląd?


Pielęgnacja soczewek kontaktowych – co warto wiedzieć?

Soczewki kontaktowe to wspaniały wynalazek, który jest pragmatyczną alternatywą dla okularów. Kontakty wymagają jednak większej dbałości, bo w końcu zakłada się je bezpośrednio na oczy. Co zatem warto wiedzieć o pielęgnacji soczewek...


Kosmetyki do włosów, które każda z nas powinna mieć

Aby włosy miały zdrowy wygląd, należy o nie dbać. W ich pielęgnacji kluczową rolę odgrywają kosmetyki. W co powinna zaopatrzyć się każda z nas, aby zachować swoje włosy w należytym stanie?


Jak wzmocnić osłabione włosy?

Twoje włosy przesuszają się, elektryzują i rozdwajają? Nie wiesz, co zrobić, aby poprawić ich stan? Poniżej udzielamy kilku przydatnych porad, które pomogą Ci je wzmocnić.


comments powered by Disqus