Tu jesteś:

  • Start
  • Kategoria: Pielęgnacja
shadow

Kategoria: Pielęgnacja

Wypadanie włosów – jak sobie z nim radzić?

Wiadomą jest rzeczą, że dla wszystkich kobiet włosy stanowią niezmiernie ważny atrybut urody. Tymczasem niekiedy zdarza się, że mamy do czynienia z nadmiernym wypadaniem włosów, czyli przerażającym dla większości pań problemem łysienia.


Jak usuwać skórki przy paznokciach?

Zadbane paznokcie w równym stopniu świadczą o nas, jak staranna fryzura czy makijaż. Nie oznacza to w każdym przypadku konieczności malowania paznokci barwnym lakierem, ale ich dobry stan i ładny, skorelowany kształt oraz niewidoczne...


Jak zadbać o wygląd przed imprezą i w dobrej formie przetrwać następny dzień?

O tym, jak będziemy prezentować się na imprezie, decyduje nie tylko strój i makijaż. Bardzo wiele zależy od naszego samopoczucia i nastroju – zmęczenie, niewyspanie i podły humor bez wątpienia odbiją się na wyglądzie, nasza cera i oczy...


Jak pozbyć się cellulitu?

Zmagasz się z powracającym problemem cellulitu? Straciłaś już wszelką nadzieję, że kiedyś się go pozbędziesz? Poznaj nasze sprawdzone i skuteczne sposoby na pożegnanie pomarańczowej skórki!


5 zaskakująco skutecznych sposobów na nawilżenie skóry

Twoja skóra jest sucha i pozbawiona blasku? Poznaj nasze skuteczne i bezpieczne sposoby na jej szybkie i efektywne nawilżenie!


Jak wybrać krem pod oczy?

Skóra w okolicach oczu wymaga nadzwyczajnej pielęgnacji. Jest bowiem bardzo wrażliwa i cienka, szybko się wysusza i traci jędrność. Efektem tego są zmarszczki, a także podrażnienia, opuchnięcia oraz cienie.


comments powered by Disqus