Tu jesteś:

shadow
Zdrowy i bielszy uśmiech to klucz do sukcesu
shadow

Zdrowy i bielszy uśmiech to klucz do sukcesu

Szukasz skutecznego sposobu na rozjaśnienie zębów, ale nie chciałabyś rezygnować np. z kawy lub słodyczy? Zastosuj proszek Coco White Mint!

Wybielanie zębów

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się mnóstwo rozmaitych środków do wybielania zębów. Czy jednak są one skuteczne? Te, które pozwalają szybko osiągnąć pożądany efekt, na ogół są szkodliwe dla zdrowia jamy ustnej. Te natomiast, które bazują na naturalnych składnikach, nie dają takich rezultatów, jakich byśmy oczekiwały. Jednym z nielicznych wyjątków jest proszek Coco White Mint.

 

Coco White Mint – jak działa?

Coco White Mint to sproszkowany węgiel coco, utleniony i specjalnie aktywowany parą wodną o temperaturze 900 stopni. Dzięki naturalnemu składnikowi nano-carbon pozwala w krótkim czasie rozjaśnić zęby i poprawić ogólny stan zdrowia jamy ustnej. Usuwa też przebarwienia, szkodliwe toksyny oraz płytkę nazębną. Aktywne cząsteczki węgla wiążą się z cząsteczkami osadu i oczyszczają zęby. Proszek jest na tyle drobny, że nie zachodzi najmniejsze ryzyko uszkodzenia szkliwa czy dziąseł. Co więcej, zawiera glinę bentonitową, naturalny składnik uzupełniający ubytki minerałów w zębach. Nuta mięty odświeża oddech i działa antybakteryjnie.

Po co stosować szkodliwe dla zdrowia środki wybielające, zawierające w swoim składzie chemikalia, skoro można skorzystać z produktu, który w najmniejszym stopniu nie wpływa ujemnie na stan zdrowia jamy ustnej, a co więcej – działa nań korzystnie? Coco Mint White wzmacnia szkliwo i nadaje zębom blask, o jakim mogłyśmy do tej pory tylko marzyć.

 

Na jak długo wystarcza?

60 g proszku wystarcza na więcej niż 220 szczotkowań, co w przeliczeniu na czas użytkowania daje ponad 4 miesiące. Czyści się nim zęby przy użyciu wilgotnej szczoteczki, tak samo jak zwykłą pastą.

 

Wybielanie zębów w domu , bez uciekania się do pomocy specjalistycznej, może być skuteczne, o ile korzystamy z efektywnych metod i sięgamy po wypróbowane środki. Nie musisz przeznaczać dużych pieniędzy na zabiegi dentystyczne. Proszek Coco White Mint przy regularnym stosowaniu pozwala osiągnąć naprawdę zadowalające rezultaty, a kosztuje tak niewiele. Jesteś zainteresowana ofertą? Wejdź na stronę https://starsmile.pl/ i złóż zamówienie.

 

Komentarze

comments powered by Disqus