Tu jesteś:

shadow
Plażowe trendy 2017
shadow

Plażowe trendy 2017

Jak to bywa w dziejach ludzkości, pewne elementy poprzednich epok wracają do nas po latach. W przypadku wydarzeń historycznych mówimy o setkach lat, w modzie chodzi o dekady. Dzisiaj wszystkie trendy z ubiegłego wieku stają się dla nas inspiracją i tworzą zaskakujący miszmasz.

Słoneczny patrol

Wszyscy zapewne pamiętamy słynne kostiumy serialowych ratowniczek. Dół od stroju charakteryzowało słynne wcięcie, które odsłaniało całe biodra. Tego typu strój nazywany jest frong i choć niektórym wydaje się to nieatrakcyjne, wraca do łask. Warto zauważyć, że krój majtek powoduje optyczne wydłużenie nóg, co dla wielu kobiet okaże się pożądane.

 

Asymetria

Choć wydawać by się to mogło dziwne, dosyć modne są ostatnio kostiumy na jedno ramię, wiązane z boku czy jednoczęściowe, w których górę z dołem łączą paseczki. Jest to bardzo efektowne. Świetnie prezentuje się na profilach społecznościowych i niewątpliwie zaimponuje znajomym. Cóż z tego, że po godzinach spędzonych na słońcu, bez kostiumu nie wygląda się już tak dobrze. Fanki asymetrycznych krojów muszą być również fankami asymetrycznej opalenizny, a to już raczej rzadsza przypadłość.

 

Delikatnie, koronkowo

Kostium biały, koronkowy, delikatny, często o górze przyozdobionej falbanką - jest również idealną opcją. Takie „ślubne” wzory polecałabym kobietom o nie największym biuście – koronki i falbanki niepotrzebnie poszerzają kształtniejsze panie, szczuplejszym zaś dodają niezbędnego tu i tam. Dodatkowo dają paniom o bladej karnacji szansę wyglądania na bardziej opalone dzięki intensywnemu kontrastowi.

 

Na sportowo

Dziewczyny szczególnie ceniące sobie aktywność (na przykład miłośniczki siatkówki plażowej) nie zawsze chcą wyglądać uroczo. Zależy im na wygodzie. Dla nich idealna będzie góra w postaci crop topu, zabudowanego stanika. Jest to rozwiązanie sportowe i wygodne. Choć oczywiście nikomu nie chciałabym całkowicie odradzać crop topu, muszę zauważyć, że najlepiej prezentuje się on na wysokich dziewczynach - może optycznie skracać sylwetkę.

 

Dyskretnie

Niekoniecznie szczupłe bądź niekoniecznie odważne panie mogą się w tym sezonie zdecydować na kostium z półprzezroczystymi bądź ażurowymi wstawkami. Opalenizna po noszeniu takiego stroju może być wprawdzie nietypowa, ale za to skóra będzie mogła oddychać.

 

Druga skóra

Jak dobrze wiemy, popularne są ostatnio kolory typu nude – czy to na powiekach, czy to na ustach. Co innego, gdy w tym kolorze zakupimy kostium. Nie jest to „łatwe” do noszenia, gdyż czasem wymaga więcej odwagi niż skąpy ciuszek. Z daleka możemy sprawiać wrażenie nagich. Nie jest to uniwersalny pomysł na plażową stylizację, nie każdy może sobie pozwolić na taki krok.

Poszukujesz inspiracji? Najnowsze trendy modowe znajdziesz na blogu Modessa.

Komentarze

comments powered by Disqus