Tu jesteś:

  • Start
  • Trendy
  • Gdzie szukać informacji na temat interesujących nas perfum?
shadow
Gdzie szukać informacji na temat interesujących nas perfum?
shadow

Gdzie szukać informacji na temat interesujących nas perfum?

Choć internet jest niewątpliwym ułatwieniem we wszelkich poszukiwaniach informacji na temat istotnych dla nas produktów, coraz trudniej wybrać z nich wartościowe i przede wszystkim rzetelne wypowiedzi. Gdzie szukać tych wartych uwagi opinii na temat perfum? Podpowiadamy!

Popularne portale kosmetyczne w sieci

- wizaż.pl to jedna z najbardziej popularnych i zaufanych społeczności w polskim Internecie. I nie mówimy tu wcale o portalu opisującym nowinki kosmetyczne, lecz o forum wizażu, czyli jednej z największych grup dyskusyjnych dotyczących kosmetyków w sieci.

To właśnie tutaj można znaleźć recenzje nawet najmniej popularnych i najtrudniej dostępnych kosmetyków. Od błyszczyka do ust, poprzez perfumy aż do kremów, szamponów i innych. Zwykłe doświadczenia zwykłych osób (najczęściej kobiet, choć nie tylko!), są najlepszym źródłem informacji o kosmetykach i perfumach, do jakiego każdy ma dostęp. Zanim zdecydujesz się na zakup jakichkolwiek kosmetyków, warto spojrzeć na jego opinie na forum wizażu.

 

- fragrantica.pl to portal przeznaczony dla największych miłośników perfum. Znajdziesz tutaj nie tylko recenzje najbardziej popularnych marek dostępnych we wszystkich znaczących drogeriach i perfumeriach, lecz również starannie wyselekcjonowane perfumy niszowe, dostępne jedynie w wybranych perfumeriach.

Oprócz recenzji, na portalu fragrantica znajdziesz również opisy encyklopedyczne, m.in. najpopularniejszych perfumiarzy, same perfumy, blog, forum, a także najświeższe informacje o rynkowych nowościach.

 

Blog o perfumach – informacje z pierwszej ręki

Jedno z najlepszych źródeł informacji o zapachach to blogi miłośników perfum. Wśród popularnych miejsc w sieci można wymienić m.in. blog o perfumach nexdeluxe.pl oraz blog e-glamour.pl. Do równie popularnych miejsc należą również blog perfumoholiczki (perfumoholiczka.blogspot.com) oraz perfumomania.wordpress.com.

Pod powyższymi adresami znajdziesz opinie osób, które testowały perfumy na podstawie testerów i listków zapachowych w perfumeriach stacjonarnych, a następnie, stworzyły na tej podstawie osobiste rankingi najlepszych zapachów np. w danym sezonie.

 

Korzystając z takiego zestawienia, łatwiej będzie Ci podjąć np. decyzję o zakupie perfum przez Internet. 

Przeczytaj również

Komentarze

comments powered by Disqus